Kategorijos

Kalėdinis dovanų čekis

Akcija „Kalėdiniai dovanų čekiai“ E-Optometrijoscentras  klientams:

Akcijos laikotarpiu „Optometrijos centro“ optikose ar internetinėje parduotuvėje www.e-optometrijoscentras.lt pirkėjams įsigyjant 50,01 eurų vertės  Kalėdinį specialiai žymėtą dovanų čekį  (trumpiau KDČ) gatavi akiniai darbui kompiuteriu (jau pagaminti) arba INVU saulės akiniai su ultrapoliarizacija tik už 0,01eur. Šią prekę klientas gali įsigyti tik atsiskaitant KDČ bei galima pasirinkti tik vieną iš šių papildomų prekių.*
Kiekvienas KDČ suteikia galimybę atsiskaityti už visas Optometrijos centro prekes ir/ar paslaugas, bei atsiskaitant įsigyti gatavus (jau pagamintus) akinius darbui kompiuteriu arba INVU saulės akinius su ultrapoliarizacija už 0,01eur.
Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.
Grąžinant bent vieną prekę iš pirkinių čekio atsiskaityto KDČ, privaloma grąžinti ir už 0,01eur įsigytą prekę. Negrąžinant su prekėmis, įsigytomis atsiskaitant KDČ ,įsigytos prekės už 0,01eur, Optometrijos centras pasilieka teisę nesvarstyti pretenzijos.
*yra papildomų sąlygų. Daugiau informacijos optikos salone arba www.optometrijoscentras.lt
 

PAPILDOMOS SĄLYGOS:

 1. Kalėdiniai dovanų čekiai - specialiai žymėti dovanų čekiai (už specialią 50.01 Eur kainą), perkami akcijos laikotarpiu ir suteikiantys galimybę, atsiskaitant šiuo čekiu, įsigyti papildomą prekę už 0,01eur: pasirinktinai gatavus akinius darbui kompiuteriu (jau pagamintus) arba INVU saulės akinius su ultrapoliarizacija. Galimybė įsigyti papildomą prekę už 0,01eur  pasirinktinai gatavus akinius darbui kompiuteriu (jau pagamintus) arba INVU saulės akinius su ultrapoliarizacija suteikiama tik atsiskaitant už pirkinius akcijos laikotarpiu įsigytu KDČ.
 2. Akcijos laikotarpis, kuriuo galima įsigyti KDČ 2020 12 03– 2020 12 31. Atsiskaitymas galimas pagal terminus nurodytus KDČ.
 3. Prekės specialia kaina 0,01eur, įsigyjant KDČ: arba gatavi akiniai darbui kompiuteriu (jau pagaminti), arba INVU saulės akiniai su ultrapoliarizacija . Bendrovė pasilieka teisę keisti arba papildyti prekių už 0,01eur  pasirinkimą, atsižvelgiant į prekių už 0,01eur likučius.
 4. www.e-optometrijoscentras.lt dovanų čekiais galima atsiskaityti taip pat ir fizinėse Optometrijos centro parduotuvėse.
 5. Atsiskaitant KDČ, suteikiama galimybė ne tik išsirinkti prekę už 0,01eur, bet ir pasinaudoti tuo metu galiojančiomis akcijomis bei nuolaidomis.
 6. Perkant dovanų čekį el. parduotuvėje – dovanų čekis pdf. formatu bus siunčiamas kliento nurodytu el. paštu.
 7. Atsiskaitant KDČ išnaudojama visa KDČ suma iš karto.
 8. Atsiskaitant KDČ  E-optometrijoscentras.lt, prekių  už 0,01 ct ( gatavi akiniai darbui kompiuteriu arba INVU saulės akiniai su ultrapoliarizacija) prašome kreiptis info@optometrijoscentras.lt arba tel. +370 655 70194, nurodant KDČ numerį.
 9. Turint pretenzijų, prašome kreiptis, pateikiant pirkimą įrodantį dokumentą ir visą pirkinio komplektą. Pirkėjas norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti sutarties ar teise pakeisti prekę, praneša apie tai Pardavėjui el. paštu: info@optometrijoscentras.lt  arba tel. +370 655 70194, nurodant grąžinamos/keičiamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį.
 10. Grąžinant bent vieną prekę iš pirkinių čekio atsiskaityto KDČ, privaloma grąžinti ir už 0,01eur įsigytą prekę. Negrąžinant su prekėmis įsigytomis atsiskaitant KDČ  ir prekių įsigytų už 0,01eur, www.e-optometrijoscentras.lt  pasilieka teisę nesvarstyti pretenzijos.
 11. Įsigyjant  defektuotą prekę, klientas supažindinamas su esamais defektais, kuriems netaikomas garantinis laikotarpis ir fiskalinis čekis pažymimas spaudu "Prekės defektui garantija netaikoma".