Kategorijos

Proginis dovanų čekis

Akcija „Proginiai dovanų čekiai“ E-Optometrijoscentras  klientams:

Akcijos laikotarpiu „Optometrijos centro“ optikos salonuose ar internetinėje parduotuvėje www.e-optometrijoscentras.lt pirkėjams įsigyjant 50,01 eurų vertės  (trumpiau PDČ), gali įsigyti HOYA servetėlę akiniams tik už 0,01eur. Šią prekę klientas gali įsigyti tik atsiskaitant PDČ. Kiekvienas PDČ suteikia galimybę atsiskaityti už visas Optometrijos centro prekes ir/ar paslaugas, bei atsiskaitant įsigyti Hoya akinių valymo servetėlę už 0,01eur.

Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.

Grąžinant bent vieną prekę iš pirkinių čekio atsiskaityto PDČ, privaloma grąžinti ir už 0,01eur įsigytą prekę. Negrąžinant su prekėmis, įsigytomis atsiskaitant KDČ, įsigytos prekės už 0,01eur, Optometrijos centras pasilieka teisę nesvarstyti pretenzijos.

*yra papildomų sąlygų. Daugiau informacijos optikos salone arba www.optometrijoscentras.lt
 

PAPILDOMOS SĄLYGOS:

  1. Proginiai  dovanų čekiai - specialiai žymėti dovanų čekiai, perkami akcijos laikotarpiu ir suteikiantys galimybę, atsiskaitant šiuo čekiu, įsigyti papildomą prekę už 0,01eur  HOYA akinių valymo servetėlę. Galimybė įsigyti papildomą prekę už 0,01eur  suteikiama tik atsiskaitant už pirkinius akcijos laikotarpiu įsigytu KDČ.
  2. Akcijos laikotarpis, kuriuo galima įsigyti PDČ
  3. Prekės specialia kaina 0,01eur, įsigyjant PDČ Hoya akinių valymo servetėlė. Bendrovė pasilieka teisę keisti arba papildyti prekių už 0,01eur  pasirinkimą, atsižvelgiant į prekių už 0,01eur likučius.
  4. Atsiskaitant PDČ, suteikiama galimybė ne tik išsirinkti prekę už 0,01eur, bet ir pasinaudoti tuo metu galiojančiomis akcijomis bei nuolaidomis.
  5. Atsiskaitant PDČ išnaudojama visa PDČ suma iš karto.
  6. Turint pretenzijų, prašome kreiptis info@optometrijoscentras.lt arba optikoje, kurioje įsigijote prekes/PDČ, pateikiant pirkimo kvitą ir norimas grąžinti prekes.
  7. Negrąžinant su prekėmis įsigytomis atsiskaitant PDČ ir prekės įsigytos už 0,01eur, Optometrijos centras pasilieka teisę nesvarstyti pretenzijos.
  8. Atsiskaitant PDČ  E-optometrijoscentras.lt,  dėl prekių  įsigyjimo už 0,01 eur  prašome kreiptis info@e-optometrijoscentras.lt arba tel. +370 655 70194, nurodant PDČ numerį.
  9. Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.
  10. Įsigyjant  defektuotą prekę, klientas supažindinamas su esamais defektais, kuriems netaikomas garantinis laikotarpis ir fiskalinis čekis pažymimas spaudu "Prekės defektui garantija netaikoma".