Dovanų kupono pirkimas

Dovanų kupono pirkimas

SVAJOKITE PLAČIAI ATMERKĘ AKIS!

Optometrijos centro dovanų čekis - nuostabi dovana. Tai puiki proga pasirūpinti artimaisiais ir nustebinti praktiška dovana. Popierinius dovanų čekius galite įsigyti visose fizinėse optikose. 

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

 1. Dovanų čekis (DČ) galioja Optometrijos centro prekėms ir paslaugoms įsigyti, 6 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos.
 2. Dovanų čekis siunčiamas nurodytu el.paštu, pdf. formatu. Jį galėsite persiųsti arba atsispausdinti.
 3. Jeigu Dovanų čekis nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už jį nėra grąžinami.
 4. Dovanų čekis negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametimo ar kitokio praradimo atveju) ar keičiamas į grynuosius pinigus.
 5. Dovanų čekyje nurodytą pinigų sumą būtina išnaudoti per vieną kartą.
 6. Jei Dovanų čekiu atsiskaitoma suma yra didesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumą klientas turi primokėti.
 7. Jei Dovanų čekiu atsiskaitoma suma yra mažesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumas negrąžinamas
 8. Perkant Dovanų čekį - PVM sąskaita-faktūra neišrašoma.
 9. Turint pretenzijų, prašome kreiptis info@optometrijoscentras.lt arba į optiką, kurioje įsigijote DČ, pateikiant pirkimo kvitą. 
 10. Perkant DČ e-parduotuvėje ir turint klausimų prašome kreiptis info@e-optometrijoscentras.lt arba tel. +370 655 70194, nurodant DČ numerį. 
 11. Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos. 
 12. Įsigyjant  defektuotą prekę, klientas supažindinamas su esamais defektais, kuriems netaikomas garantinis laikotarpis ir fiskalinis čekis pažymimas spaudu "Prekės defektui garantija netaikoma". 
 13. Dovanų čekį klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat panaudoti ar juos įgyti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų čekius gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius*. Šių pažeidimų atveju mes visada pranešame policijai. 
 14. Klientas yra atsakingas už tinkamą unikalaus Dovanų čekio numerio (pateikiamas Dovanų čekyje) saugojimą ir prisiima visišką atsakomybę už Dovanų čekio panaudojimą. Jei Dovanų čekis yra sugadintas, t.y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba Dovanų čekio numeris ar galiojimo terminas nėra aiškiai matomas, tokiu Dovanų čekiu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks Dovanų čekis nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami. 

*-182 straipsnis. Sukčiavimas Tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė turtinės prievolės arba ją panaikino, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. 

-300 straipsnis. Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu Tas, kas pagamino netikrą dokumentą, suklastojo tikrą dokumentą arba žinomai netikrą ar žinomai suklastotą tikrą dokumentą laikė, gabeno, siuntė, panaudojo ar realizavo, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. 

 

Optometrijos centras

E-optometrijoscentras.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.