Dovanų kupono pirkimas

Dovanų kupono pirkimas

SVAJOKITE PLAČIAI ATMERKĘ AKIS!

Optometrijos centro dovanų čekis - nuostabi dovana. Tai puiki proga pasirūpinti artimaisiais ir nustebinti praktiška dovana. Pasiūlymas šventiniam laikotarpiui: perkant 50Eur ar didesnės vertės dovanų čekį pridedama Dovana – Nemokama optometrininko regos patikra. Nemokama regos patikra pas optometrininką galima pasinaudoti tik atsiskaitant Dovanų čekiu fizinėje optikoje už: saulės akinius, korekcinius akinius ar kontaktinius lęšius. Regos patikra pas optometrininką atliekama asmenims nuo 18 metų. Pasiūlymas galioja 50Eur ir didesnės vertės dovanų čekiams, įsigytiems nuo 2023-11-17 iki 2024-01-06 imtinai.

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

 1. Dovanų čekiai akcijos laikotarpiu suteikia galimybę, pasinaudoti nemokama regos patikra pas optometrininką (tik asmenims nuo 18 metų). 

 2. Nemokama regos patikra pas optometrininką suteikiama tik atsiskaitant dovanų čekiu už korekcinius akinius, saulės akinius, kontaktinius lęšius tik fizinėse ,,Optometrijos centro“ optikos salonuose. 

 3. Akcijos laikotarpis, kuriuo galima įsigyti DČ su papildoma dovana (Nemokama optometrininko regos patikra) – 2023 11 17 – 2024 01 06. 

 4. Optometrijos centro Dovanų čekį galima įsigyti visose Optometrijos centro optikose arba internetinėje parduotuvėje e-optometrijoscentras.lt. 

 5. Dovanų čekiu atsiskaityti galima už korekcinius akinius, saulės akinius ir kontaktinius lęšius. 

 6. Dovanų čekis galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos, nebent Dovanų čekyje nurodyta kitaip. 

 7. Jeigu Dovanų čekis nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už jį nėra grąžinami. 

 8. Dovanų čekis negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametimo ar kitokio praradimo atveju) ar keičiamas į grynuosius pinigus. 

 9. Dovanų čekyje nurodytą pinigų sumą būtina išnaudoti per vieną kartą. 

 10. Jei Dovanų čekiu atsiskaitoma suma yra didesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumą klientas turi primokėti. 

 11. Jei Dovanų čekiu atsiskaitoma suma yra mažesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumas negrąžinamas. 

 12. Perkant Dovanų čekį PVM sąskaita-faktūra neišrašoma. 

 13. Turint pretenzijų, prašome kreiptis info@optometrijoscentras.lt arba optikoje, kurioje įsigijote DČ, pateikiant pirkimo kvitą. 

 14. Grąžinant prekes už kurias buvo atsiskaityta dovanų čekiu, klientas turi susimokėti už gautą dovaną (jeigu ja buvo pasinaudota) -  optometrininko regos patikrą – 30 Eur. 

 15. Nemokama optometrininko regos patikra elektroninėje parduotuvėje pasinaudoti negalima, tokiu atveju nusipirkus dovanų čeki elektroninėje parduotuvėje, kviečiame atsiskaityti juo optikos salonuose ir pasinaudoti nemokama regos patikra. 

 16. Perkant DČ e-parduotuvėje ir turint klausimų prašome kreiptis info@e-optometrijoscentras.lt arba tel. +370 655 70194, nurodant DČ numerį. 

 17. Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos. 

 18. Įsigyjant  defektuotą prekę, klientas supažindinamas su esamais defektais, kuriems netaikomas garantinis laikotarpis ir fiskalinis čekis pažymimas spaudu "Prekės defektui garantija netaikoma". 

 19. Dovanų čekį klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat panaudoti ar juos įgyti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų čekius gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius*. Šių pažeidimų atveju mes visada pranešame policijai. 

 20. Klientas yra atsakingas už tinkamą unikalaus Dovanų čekio numerio (pateikiamas Dovanų čekyje) saugojimą ir prisiima visišką atsakomybę už Dovanų čekio panaudojimą. Jei Dovanų čekis yra sugadintas, t.y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba Dovanų čekio numeris ar galiojimo terminas nėra aiškiai matomas, tokiu Dovanų čekiu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks Dovanų čekis nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami. 

*-182 straipsnis. Sukčiavimas Tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė turtinės prievolės arba ją panaikino, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. 

-300 straipsnis. Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu Tas, kas pagamino netikrą dokumentą, suklastojo tikrą dokumentą arba žinomai netikrą ar žinomai suklastotą tikrą dokumentą laikė, gabeno, siuntė, panaudojo ar realizavo, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. 

 

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.