Pristatymas

 

1. NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS OPTIKOJE

Atsiminant prekes optikoje, jos bus paruoštos po 1 ar 2 darbo dienų, jei užsakymas pateiktas darbo dieną iki 15:00 val. Šis terminas netaikomas specialiems užsakymams ir prekėms prie kurių nurodytas ilgesnis pristatymo terminas. Pasirinkus prekes, prašome atkreipti dėmesį į prekių pristatymo terminą. Terminas, kuris nurodytas svaitėmis yra skaičiuojamas DARBO DIENOMIS. Atsiimti prekių prašome atvykti tik gavus informaciją sms pranešimu ar skambučiu iš optikos, kad Jūsų užsakymas jau paruoštas atsiimti. 

Optikų tinklas ir kontaktai

2. NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PER LP EXPRESS KURJERIŲ TARNYBĄ

Prekės pristatomos Lietuvoje Jūsų nurodytu adresu. Oficialus pristatymo laikas 5 darbo dienos, jei prie prekės nenurodyta kitaip. Prekės pristatomos tik darbo dienomis.

 • jeigu Jūsų užsakymas viršija 20.00 Eur, prekes pristatome NEMOKAMAI;
 • užsakymams iki 20.00 Eur  taikomas pristatymo mokestis;
 • į Neringą siuntos pristatomos per Lietuvos paštą ir į Omniva terminalą;
 • Prekių pristatymo metu privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui, privalote surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be papildomų pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga. 

Jei prekių nepavyksta pristatyti per LP Express tarnybos nustatytą pristatymo terminą, prekės bus grąžintos į mūsų elektroninę parduotuvę, o tas pačias prekes siunčiant antrą kartą bus taikomas pristatymo mokestis, nors užsakymas ir viršija 20.00 Eur.

3. PREKIŲ SIUNTIMAS LIETUVOJE LIETUVOS PAŠTU

Prekės pristatomos į artimiausią, Jūsų nurodytam adresui, pašto skyrių. Lietuvos pašto siuntimo laikas 5-14 darbo dienų, po prekės atidavimo į pašto skyrių. Prekės pristatomos tik darbo dienomis.

 • jeigu Jūsų užsakymas viršija 20.00 Eur, prekes pristatome NEMOKAMAI;
 • užsakymams iki 20.00 Eur  taikomas pristatymo mokestis;

Jei prekių neatsiimsite per Lietuvos pašto nustatytą atsiėmimo terminą, prekės bus grąžintos į mūsų elektroninę parduotuvę, o tas pačias prekes siunčiant antrą kartą bus taikomas pristatymo mokestis, nors užsakymas ir viršija 20.00 Eur.

4. PREKIŲ PRISTATYMAS Į LP EXPRESS ir OMNIVA SIUNTŲ SAVITARNOS TERMINALUS

LP EXPRESS 24, OMNIVA - tai visą parą veikantys siuntų savitarnos terminalai.

 • Siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje – terminalai yra pastatyti prie didžiųjų prekybos centrų, degalinių, miesto aikščių ir kitų judrių vietų;
 • Plačiausias terminalų tinklas Lietuvoje – 71 terminalas 41 mieste;
 • Apie siuntos patalpinimą terminale būsite informuoti sms pranešimu.

 Prekės pristatomos tik darbo dienomis. 

 • jeigu Jūsų užsakymas viršija 20.00 Eur, prekes pristatome NEMOKAMAI;
 • užsakymams iki 20.00 Eur  taikomas pristatymo mokestis;
 • gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 72 val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento.

Jei prekių neatsiimsite per LP Express, OMNIVA nustatytą atsiėmimo terminą, t.y. per 72 val., prekės bus grąžintos į mūsų elektroninę parduotuvę, o tas pačias prekes siunčiant antrą kartą bus taikomas pristatymo mokestis, nors užsakymas ir viršija 20.00 Eur

 

5. PREKIŲ SIUNTIMAS Į UŽSIENĮ LIETUVOS PAŠTU

Prekės pristatomos į užsienį į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių. Pristatymo laikas 5-14 darbo dienų, jei prie prekės nenurodyta kitaip.

 • užsakymų pristatymams į užsienį ES šalyse taikomas 9.00 Eur mokestis;
 • užsakymų pristatymams į užsienį ne ES šalyse taikomas 19.00 Eur mokestis

Prekės pristatomos tik darbo dienomis. 

Jei prekių neatsiimsite per Jūsų pašto nustatytą atsiėmimo terminą, prekės bus grąžintos į mūsų elektroninę parduotuvę, o tas pačias prekes siunčiant antrą kartą bus taikomas nurodytas pristatymo mokestis.

 

6. BENDROSIOS NUOSTATOS

Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).

Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Pirkėjas privalo visais atvejais ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo siuntos gavimo dienos informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.

Optometrijos centras

E-optometrijoscentras.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.