Atsiskaitymas

Elektroninėje parduotuvėje priimamas išankstinis atsiskaitymas už prekes.

Galimi atsiskaitymo būdai:

  1. pasirinkti ir naudotis iš nurodytų bankų elektroninės bankininkystės sistemomis. Pasirinkus šį būdą, būsite nukreipti į savo banką;
  2. atsiskaityti kreditine kortele;
  3. atsiskaityti grynais iš anksto suformavus ir pasirinkus mokėjimą per Paysera sistemą.

Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Prekių pristatymo informacija:

  • Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  • Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).
  • Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
  • Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  • Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
  • Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.

Banko rekvizitai

Jeigu dėl kokių nors priežasčių nepavyko atlikti apmokėjimo, jį galite atlikti pasirinkdami vieną iš nurodytų bankų.

Bankas: Luminor DNB bankas
Banko kodas: 40100 
Sąskaita: LT514010042503118317 
Gavėjas: UAB "Optometrijos centras" 
Gavėjo kodas:135520086 

Mokėjimo paskirtis: užsakymo ID

Bankas: AB SEB BANKAS 
Banko kodas: 70440 
Sąskaita: LT177044060003303224 
Gavėjas: UAB "Optometrijos centras" 
Gavėjo kodas:135520086 

Mokėjimo paskirtis: užsakymo ID

Bankas: AB SWEDBANK 
Banko kodas: 73000 
Sąskaita: LT117300010074497895 
Gavėjas: UAB "Optometrijos centras" 
Gavėjo kodas:135520086 

Mokėjimo paskirtis: užsakymo ID

 

Optometrijos centras

E-optometrijoscentras.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.