Dveji stilingi akiniai viename

Atėjus saulės akinių sezonui, daugeliui korekcinių akinių nešiotojų iškyla klausimas dėl patogaus pasirinkimo. Geram regėjimui užtikrinti, šiuo atveju, vien saulės akinių nepakanka.

 

Reikalingi akiniai nuo saulės su dioptrijomis, tačiau atėjus vakarui ar pasislėpus saulei, prireiks skubiai ieškoti įprastų korekcinių akinių. Korekciniai akiniai su saulės akinių klipsais - labai praktiškas ir stilingas pasirinkimas! Jūsų korekciniai akiniai akimirksniu virs saulės akiniais su dioptrijomis! Tai ypač patogu laisvalaikį leidžiant lauke ar vairuojant, kai netikėtai pasirodo akinantys saulės spinduliai.

Stilius ir kokybė

Akiniai su saulės akinių klipsais rinkoje yra seniai, tačiau pastaruoju metu tampa vis populiaresni. Galimybė rinktis iš skirtingų stilių, modelių ir spalvų. Saulės akinių klipsai atitinka kokybiškus saulės akinius. Išvardintas jų savybes rasite kiekvienos prekės aprašyme. 

Viena žinomiausių, Šveicarijos akinių kompanijų INVU, be ypač populiarių saulės akinių, klientams siūlo akinių rėmelius su kartu komplektuojamais saulės akinių klipsais. Madingas, pasaulio standartus atitinkantis dizainas, šveicariški inžinerijos sprendimai ir geriausios kokybės medžiagos, komplektuojamos kartu su nepriekaištingais ultrapoliarizuotais lęšiais.

INVU poliarizuoti saulės klipso lęšiai turi net 9 sluoksnius, kurie sukuria išskirtinį komfortą Jūsų akims: sumažina atspindžius, apsaugo nuo ryškios saulės, pagerina kontrastą ir spalvų suvokimą. Ultra poliarizuotas filtras, sulaiko net 99 proc. horizontalių atspindžių. Lęšių paviršius padengtas apsauginiu sluoksniu – akiniai atsparesni smūgiams ir įbrėžimams. 100% UV A, B, C apsauga iki 400 nanometrų.

Optometrijos centras

E-optometrijoscentras.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.