Kontaktiniai lęšiai su UV apsauga

Vienas žinomiausių kontaktinių lęšių gamintojų - Alcon patobulino lęšių sudėtį šiuolaikinių UV filtrų kompleksu, kuris blokuoja 90% kenksmingos UVA spinduliuotės ir net 99% UVB spinduliuotės.

 


Su 1 klasės UV blokavimu, PRECISION1 lęšiai užtikrina vieną aukščiausių UV apsaugos lygių, kurį galima įsigyti vienos dienos nešiojimui skirtuose kontaktiniuose lęšiuose.

PRECISION1  yra pagamintas iš modernaus silikono-hidrogelio,  todėl suteikia ir išlaiko suteikia išskirtinai aiškų ir sveiką regėjimą. Gerai sudrėkinti lęšiai yra komforto garantas. Negana to, kontaktiniai lęšiai turi didelį deguonies pralaidumą (Dk / t = 100), kurio dėka deguonis lengvai patenka iš aplinkos į rageną kas reikšmingai prisideda prie Jūsų akių sveikatos. Šie lęšiai yra itin ploni, todėl jų nešiojimas tampa lengvas ir nejuntamas.

PRECISION1 yra pirmasis ir vienintelis kontaktinis lęšis su patentuota SMARTSURFACE® technologija –  mikroplonu, itin efektyviu drėgmės sluoksniu ant lęšio kuris padeda palaikyti stabilią ašarų plėvelę, kad būtų užtikrintas geras ilgalaikis regėjimas nuo ryto iki vakaro. SMARTSURFACE technologija – išlaiko drėgmę ant lęšio suteikdama patogumo ir lengvumo pojūtį nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Šie kontaktiniai lęšiai su ypatingai gerai kvėpuojančia silikono hidrogelio šerdimi suteikia nepaprastą komfortą nuo pirmo kontakto su Jūsų akimi iki pačios dienos pabaigos. PRECISION1™ kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms, norintiems pajusti gyvenimo laisvę ir mėgautis juo be rūpesčių, o svarbiausiai ilgai išliekančiu komfortu net po 8 nešiojimo valandų.

Gyvenkite pilnavertišką gyvenimą naudodami PRECISION1™ vienadienius kontaktinius lęšius. Matykite  tikslų ir aiškų vaizdą nuo pirmos iki paskutinės dėvėjimo valandos!

Optometrijos centras

E-optometrijoscentras.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.