Kontaktiniai lęšiai natūraliam ar itin ryškiam žvilgsniui

Akių spalvos pakeitimas, šiomis dienomis, nėra sudėtingas. Tereikia teisingai pasirinkti spalvotus kontaktinius lęšius.

 

Spalvoti kontaktiniai lęšiai - ne tik regėjimo korekcijos priemonė, bet ir stiliaus elementas. Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti paryškinti, patamsinti ar kardinaliai pakeisti akių spalvą. Paryškinantys lęšiai skirti natūraliai akių spalvai išryškinti, jie turi mažiau pigmento, yra šviesesni. Akių spalvai pakeisti skirti sodresnių, ryškesnių spalvų lęšiai. 

Šiuos lęšius galima įsigyti su dioptrijomis - kaip regėjimo korekcijos priemonę ir be dioptrijų - kaip įvaizdžio detalę. Spalvotus lęšius be dioptrijų (pasirinkime nurodyta - 0.00 dioptrijos), galite nešioti net jei jums nereikalinga regos korekcija. Renkantis spalvotus lęšius be dioptrijų, rekomenduojame pasitarti su kontaktinius lęšius parenkančiu gydytoju ar optometrininku.

Vienas žinomiausių pasaulinių gamintojų Alcon - siūlo aukštos kokybės spalvotų lęšių pasirinkimą. Vieni tokių - Air Optix Colors.  Dėl SmartShield® technologijos šių lęšių deguonies pralaidumas yra net 6 kartus didesnis lyginant su kitais spalvotais lęšiais. Aukštas deguonies pralaidumas aprūpina akis dideliu jo kiekiu, todėl jausitės komfortiškai, o Jūsų akys atrodys sveikos. Air Optix Colors siūlo rinktis net iš 12 galimų spalvų.

Norintiems paryškinti akių spalvą - specialiai sukurti Freshlook ColorBlends spalvoti kontaktiniai lęšiai. Šviesių tonų atspalviai paryškina žvilgsnį, o lęšių kraštelių apvadai optiškai padidina akis. 

Vienadienius spalvotus kontaktinius lęšius būtina išmesti po vieno nešiojimo. Nešiojant mėnesinius spalvotus kontaktinius lęšius, reikia nepamiršti juos taisyklingai prižiūrėti, naudoti lęšių priežiūros tirpalą ir lęšių laikymo dėklą. Lęšiams be dioptrijų reikalinga tokia pat priežiūra, kaip ir lęšiams su dioptrijomis.

Kontaktiniai lęšiai tinka tiek šviesioms, tiek tamsioms akims. Tamsioms akims rekomenduotina rinktis ryškesnes spalvas, šiesioms - pagal poreikį tinka tiek ryškios, tiek natūralesnės spalvos.

Populiarios prekės
-14%
Air Optix Colors Air Optix Colors
9,94€ 11,50€
-13%
Freshlook ColorBlends Freshlook ColorBlends
10,50€ 12,00€
Optometrijos centras

E-optometrijoscentras.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.