Viskas apie saulės akinius sportuojantiems

Aktyviai leisti laisvalaikį ar netgi pradėti sportuoti bus dar paprasčiau, jei jūsų akys jaus komfortą ir bus tinkamai apsaugotos nuo UV spindulių!

 

Sėkmę sporte dažnai lemia greita reakcija. Nesvarbu, ar jūs aktyvaus laisvalaikio gerbėjas, ar užsiimate profesionaliu sportu ar mėgėjiškai sportuojate – sėkmę ir saugumą pirmiausia užtikrina raiškus matymas. Geras matomumas gali padėti pasiekti maksimalių rezultatų!

Deja, apie 40% turinčių regos sutrikimų žmonių, sportuodami akinius nusiima. Visi puikiai žino, kaip svarbu yra tinkamai pasirinkti batelius bėgiojimui bei sportinę aprangą pritaikytą pasirinktam sportui.  Akiniai sportui taip pat neturėtų būti pamirštami.

Sportiniai akiniai nuo saulės labai svarbu bėgiojant, važinėjant dviračiu, būriuojant, kopiant į kalnus ar užsiimant kita aktyvia sportine veikla. Šie akiniai apsaugo akis nuo saulės, vėjo, dulkių, lietaus ir užtikrina komfortą aktyviai leidžiant laisvalaikį. Kokybiški sportiniai akiniai gaminami iš plastiko. Nosies atramos ir kojelių galai turi būti minkšti, nesukelti nemalonaus galvos spaudimo, bet ir nenuslįsti. Šie akiniai turi būti tvirti, nelūžtantys. Vandens sporto ar žvejybos mėgėjams patartina rinktis neskęstančius saulės akinius. Šiuolaikiniai sportiniai akiniai užtikrina patikimą oro cirkuliaciją ir neleidžia akinių lęšiams aprasoti. Sportiniai akiniai užtikrina be blizgį ir aukšto kontrasto vaizdą, todėl pasirinkus kokybiškus sportinius akinius jausitės komfortiškiau užsiimdami savo mėgstama veikla. 

INVU Active saulės akinių linija skirta sporto mėgėjams: neskęstantys, poliarizuoti skirti vandens sportui, žvejybai. Nelūžtantys - puikiai tiks tenisui, bėgimui, dviračių sportui. Šie akiniai turi ypač lengvus aerodinaminius rėmelius, INVU sukurtą ir patentuotą ultra poliarizuotą lęšį, užtikrinantį beblizgį, aukšto kontrasto vaizdą su 100% UV apsauga!

INVU sportiniai akiniai turi 2 lęšius:
1) skaidrų - skirtą apsaugai nuo purvo, dulkių ar vėjo;
2) tamsintą, ultra poliarizuotą - skirtą apsaugai nuo saulės. 
Šie sportiniai akiniai gali būti gaminami ir su dioptrijomis.

SPY+ prekinis ženklas - sukurtas aktyviems sportininkams ir motosporto entuziastams, kad jie galėtų nevaržomai pasinerti į savo mėgstamą sportą. Visi saulės akiniai SPY+ yra su 100% UV apsauga, kuri mažina patiriamą akių nuovargį. Na o, ypač lengvas ir lankstus rėmas puikiai tinka kasdieniam saulės akinių dėvėjimui.

Populiarios prekės
-60%
Saulės akiniai INVU A2211A Saulės akiniai INVU A2211A
39,50€ 99,00€
Optometrijos centras

E-optometrijoscentras.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.