Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą
Įvertinti:
5/5

Puikūs drėkinamieji lašai, ilgalaikis komfortas nuolatos sausėjančioms akims. O ir kaina pas jus internetu turbūt geriausia :)

Salvinija
5/5

Labai kokybiškas ir patogus.Puikus skydelio laikymo maišelis.Siuntinys su saldžiom dovanelem,ačiū! Apsauginis skydas POLAROID STAYSAFE2.

Asta
5/5

Labai geri lašiukai, po lęšių kai išdžiūsta akys įsilašinu tai toks iškart jaučiasi palengvėjimas. Akių lašai OCULOCIN Propo 10 ml.

Elena
5/5

Labai geras komplektas su klipsais - OCII 005 C16+3 klipsai

Viktoras Šlyčkovas
5/5

Puikūs akiniai ir maloniai nustebino įdėtos dovanėlės

Rrr
5/5

Labai maloniai pakonsultavo ir padėjo išsirinkti telefonu. Taip pat, padėjo užsisakyti prekes, tad ir sutaupiau savo laiko. Ačiū Jums ir tikrai dar ne kartą sugrįšiu :)

Greta
5/5

Akiniai BLUEBREAKER G4500 black darbui kompiuteriu. Super akinukai, greitas pristatymas.

Ruta
5/5

Super tikrai verta isigyti !!! 

Oksana
5/5

Biofinity. Tikrai super lesiai, geresniu kolkas neradau. Pristatymas nerealiai greitas, su saldainukais :) aciu Jums mielieji, kad taip rupinates musu akytemis !!!!!

Graske Braske
5/5

Air Optix plus HydraGlyde. Labai geri lęšiai, pradėjus naudoti, akių skausmas ir sausumas žymiai sumažėjo. 

Ingrida
5/5

Sunku patikėti, kad vos už 24.99 galima įsigyti gražius ir kokybiškus akinius! Atsiuntė greitai, gavau ir akinių servetėlę dovanų!

Marija
5/5

Aciu uz greita pristatyma! Nors esu sena Jusu optikos kliente, internetu kontaktinius lesius pirkau pirma karta. Ir likau labai patenkinta paslaugos kokybe!

Daiva
5/5

Sveiki. Dažnai Jūsų optiką tiesiog praeidavau. Gražios vitrinos, reklamos. "Prabangi akinių kalvė"- pagalvodavau. Tačiau vieną dieną vartydama kažkokį leidinį užmačiau labai gražius rėmelius, apsižiūrėjau - pas jus. Atsidariusi internetinį puslapį pamačiau jog turite neblogų akcijų. Tačiau nelabai tikėjau ir pagalvojau, kad kur nors būtinai turi būti tą maža "*", kuri reiškia, jog yra papildomų sąlygų. Tačiau smalsumas manęs nepaliko ramybėj ir nusliūkinau į Vokiečių gatvėje esantį Jūsų saloną. Tokios nedidelės kainos iš tiesų egzistuoja! Tačiau esmė tame, jog per 30 minučių man buvo patikrintas regėjimas, nors atėjau tik apsidairyti ir nebuvau užsiregistravusi regos patikrai, išrinkti rėmeliai, lęšiukai ir akių lašai. O akinių atsiemimo nereikėjo laukti mėnesį. Didelis ačiū Jūsų optikų daktarei, vardo nežinau, tačiau be proto maloni moteris. Trumpi šviesūs plaukai, apvalaini akinukai. Nuo veido nedingstanti šypsena ir malonus bei paslaugus balso tonas visą laiką leido jaustis laukiamai. Ačiū šio salono konsultantėms už malonų aptarnavimą ir dukrelės priežiūrą, kol man buvo tikrinama rega :) Malonu, kai netgi nepalikdamas milijonų už akinius esi aptarnaujamas lygiai su visais. Po savęs į Jūsų optikas primygtinai nuvedžiau savo vyrą, jo brolį, mamą ir porą draugių - visi džiaugiamės naujais akiniais ir Jūsų nepriekaištingu darbu. Garantuoju, jog nuo šiol naudosimės tik Jūsų optikų paslaugomis:)

Ernesta
5/5

Esu pilnai patenkintas Jūsų internetinės parduotuvės prekių pasiūla ir servisu, prekių paieška yra paprasta ir aiški. Šaunu, kad siūlote ne tik kontaktinius lęšius, bet ir jų priežiūros priemones, akinius, taip pat rengiate įvairias akcijas. :) Kas mane stebina, kad siulote rinkoje išties labai patrauklias lęšių kainas!!!

Giedrius
5/5

Esu pritrenkta, kokį paketą gavau už 9,99 - neįtikėtina! Ačiū už malonią staigmeną, pasirodo, ir Lietuvoje įmanoma gauti kokybišką prekę už priimtiną kainą :)

Ieva
5/5

Noriu nuoširdžiai viešai Jums padėkoti už tai, kad esate, ir visiems rekomenduoti apsipirkti Jūsų parduotuvėse. Jūsų profesionalumą ir nuoširdų rūpinimąsi klientais parodė nutikimas, kai vietoj mano užsakytų kontaktinių lęšių buvo per klaidą įdėti kiek kitokie lęšiukai. Aš parašiau paprastą laiškelį apie tai, o Jūs nedelsę atsakėte ir iškart pasiūlėte išsiųsti reikiamus lęšiukus, nurodėte per klaidą gautus atiduoti kurjeriui, kai gausiu savuosius, ir man tai nekainavo nė cento. Naujus lęšiukus gavau per dvi dienas nuo tada, kai parašiau Jums laiškelį, ir dar įdėjote dovanų. Tikrai rekomenduoju Jus visiems, ir nuoširdžiai džiaugiuosi, kad yra tokių sąžiningų, šiltų ir klientais besirūpinančių pardavėjų! Linkiu sėkmės veikloje, daug daug pirkėjų ir lai neišsenka tas šiltas rūpestis!!! Ačiū!

Inga Bieliauskienė
Populiariausios prekės
Dovana
-18%
Dailies Total1® Dailies Total1®
0,81€ 0,99€
-17%
Air Optix Night& Day Aqua Air Optix Night& Day Aqua
7,04€ 8,50€
Top
-10%
Akių lašai Systane Ultra MDPF 10 ml Akių lašai Systane Ultra MDPF 10 ml
13,49€ 14,99€
Dovana
-37%
PRECISION1 PRECISION1
0,72€ 1,15€
Dovana
Top
-20%
TOTAL30 TOTAL30
6,00€ 7,50€
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.